Posiadasz wyłączoną obsługę javascript, lub też nie posiadasz zainstalowanej wtyczki flash, co wymagane jest to obejrzenia animacji znajdującej się w tym miejscu.
 
 

GRAND AROMA

Mieszanka najlepszych, specjalnie wyselekcjonowych ziaren arabiki. Produkt ten odzwierciedla smak najlepszego i najszlachetniejszego włoskiego espresso. Została stworzona, aby zapewnić najwyższego stopnia walory smakowe i satysfakcję podczas spożywania. Jej niepowtarzalna jakość to wynik zastosowania mieszanki kaw Arabiki oraz Robusty 90%-10% szególnie używana w restauracjach, kawiarniach.

GRAN CREMA

Mieszanka najlepszych ziaren arabiki, kawa o pięknym aromacie i doskonałym kremowym smaku trwałej piance ma niepowtarzalny kremowy posmak. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany smak espresso. Mieszanka Arabiki – Robusty 80% - 20 %.

GUSTO CLASSICO

Mieszanka ziaren arabiki z domieszka robusty, zapewnia intensywny aromat i zdecydowany posmak. Mieszanka tej kawy pozwala łatwo zniwelować niedoskonałości ekspresu. Możliwe jest to dzięki doskonale dobranej mieszance kawy. Polecana dla koneserów prawdziwej mocnej kawy. Mieszanka Arabiki–Robusty 70 % - 30 %.

ESPRESSO NATURA - KAWA ORGANICZNA

Nowa linia BIO Kawy Miscela d’Oro charakteryzuje się wspaniałym smakiem włoskiej kawy dzięki nieocenionemu doświadczeniu firmy Miscela d’Oro i w wybieraniu najlepszych mieszanek kawowych w połączeniu z dbałością o zrównoważoną konsumpcję, ograniczając ingerencję człowieka w ekosystem.

Kawa Miscela d’Oro BIO jest jedną z pierwszych na świecie kaw espresso odznaczonych certyfikatami przez organizacje promujące Organic Food oraz Fair Trade.

Oferowana przez nas kawa zastała stworzona z myślą o ludziach, którym zależy na doskonałym smaku i aromacie najlepszej włoskiej kawy.

Produkcja kawy Miscela d’Oro Organic & Fairtrade odbywa się wyłącznie przy użyciu naturalnych metod w oparciu o rolnictwo ekologiczne. Pochodzi ona głównie z Centralnej i Południowej Ameryki, czemu zawdzięcza swój niewątpliwy aromat i smak.

Dodatkowym atutem jest fakt, że kupując tę kawę wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują.